Nové CD / DVD !!

on 29 březen 2008

Dne 1. dubna 2008 vychází DVD+CD  legendární kapely Kreyson a Ládi Křížka

KREYSON LIVE 2007

Noc plná hvězd

DVD + CD + bonusy

Kreyson live 2007

 

Kreyson ve své  nejsilnější sestavě vydává první LIVE DVD + CD ze svého koncertního vystoupení na prestižním festivalu Noc plná hvězd v Třinci roku 2007. Hudební nosiče obsahují největší hity Kreyson a skladby Ládi Křížka.
Kapela předvedla poctivé hudební řemeslo. Vynikající instrumentalisté živě dokazují své umění a přitom hrají na celek a dávají vyniknout jedinečnému a obdivuhodnému hlasovému rozsahu Ládi Křížka.
Skvělý zvuk a výborná práce kamery Davida Beránka (např. DVD Kabát, Meky Žbirka a další) vytvořila laťku hudební produkce v naší zemi velmi vysoko.

 

Nosiče DVD+CD obsahují dva speciální bonusy:

 

  • Jeden z největších hitů Kreyson - Čarovná noc - zpívá v anglické verzi v duetu Láďa Křížek a světová metalová královna Doro Pesch. Duet se točil ve studiu Kreyson.
  • Druhým bonusem je vzdání pocty jednomu z největších umělců naší historie – Karlu Krylovi. Kreyson natočil skladbu Salome v rockové úpravě.
  • Součástí hudebního nosiče je aktuální plakát skupiny!

 

Pro členy fan-clubu je připravena speciální cena a to 250,- Kč i na koncertech (na základě objednávky přes fan-club). V případě zasílání nosiče poštou se k ceně připočítá  poštovné. Nosiče za tuto cenu si můžou členové FC vyzvednout také osobně v Ostravě nebo v Olomouci v sídlech agentury Petarda Production (anebo na určených koncertech).

 

Reklama na hudebním televizním kanálu Óčko:

 

Reklamní spot v rádiích: