Poděkování

on 02 leden 2008

Chtěli bychom všem poděkovat, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na nádherném projektu „CHRISTMAS EUROPE TOUR 007“. Je nám všem jasné, že jsme všichni prožili úžasný vánoční zázrak.

Ten začal zcela jistě již tím, když jsme se dozvěděli, kolik z Vás a s jakým nadšením, je ochotno pomoci s propagací vánočního tour. Na hodně místech, kde jsme to třeba i vůbec nečekali, jsme se my, nebo naší kamarádi (kteří nám nadšeně volali nebo posílali sms zprávy), setkali s informačními letáčky o evropském turné. To byly úžasné chvíle ( i na Slovensku, v Polsku, v Německu i ve Švýcarsku…). Všem Vám díky.

Jak jsme sami zjistili, tak jedním z důležitých základů úspěchu celého tour byla výborná spolupráce s teamem Doro Pesch. Sympatie byly oboustranné, protože při posledním koncertě v Německu se nechali slyšet, že lepší support sebou ještě nikdy neměli….

První vystoupení ve Švýcarsku bylo startem v plné palbě se vším všudy – nádherný klub, plný fanoušků, kteří se navíc brzy chytli a z nás postupně spadla počáteční menší nervozita. Prodej CD na místě svědčil o zájmu, který náš set zde vyvolal.

Koncert v Augsburgu s americkou kapelou W.A.S.P. se stal pro nás velmi poučnou událostí a doslova kultovním koncertem. Kapela a fanoušci se zde stali jedním podle hesla – jeden za všechny, všichni za jednoho. V naší historii to bude asi jeden ze zásadním momentů kariéry (Více si ostatně můžete přečíst ve speciálním reportu Maroše).

Koncert v Uherském Brodě, kde si s námi jako support zahráli Empire, měl nádhernou atmosféru a na pódiu jsme společně s místostarostou Tondou Jurigou předali šeky z výtěžku koncertu dvěma charitativním organizacím. České Budějovice byly určitým vrcholem – vynikající atmosféra, přítomnost mnoha nejbližších fans a v závěru společný duet s Doro - Deep in the night!

Vystoupení v německém Braunschweigu bylo podobné tomu prvnímu ve Švýcarsku – vynikající úspěch a nadšení německých fans. Každý si odnášíme plno zážitků a zkušeností, které nás posunují dopředu. Některé jsou sdělitelné, jiné se musí prožít. Ti, kteří byli s námi ví, co myslíme. (Třeba když přišli němečtí fanoušci, kteří si přinesli celou anglickou diskografii Ládi k podpisu – a tito fanoušci neměli žádné rodinné vazby na ČR…..).

Chceme všem Vám poděkovat.  Je to jistě úspěch nás všech. Proto přijměte toto upřímné díky:

Zvláštní poděkování patří Karle Černé, která celé tour s námi absolvovala a účastnila se řady jednání a pomáhala nám se vším, co bylo potřeba (třeba i s prodejem merchedesignu). Stejně jako Mathias z Nuclear Blast. Dále děkujeme samozřejmě agentuře PETARDA PRODUCTION, která byla schopna toto tour produkčně a organizačně zajistit a tím se představila ne jen jako česká, nýbrž evropská agentura. Zvláště pak Kristínce a Káji za skvělou organizaci a zázemí. Děkujeme našim mediání partnerům – vynikajícímu rockovému časáku SPARK, rádiím BEAT a ROCK MAX, televizní stanici ÓČKO, webzinům VOLUMEMAX,  METALFOREVER a PAYO, agentuře ARKS, kteří nám moc pomohli. Děkujeme Aivosovi za obrovský kus práce s webem a jeho stálou aktualizaci – zvláště pak ve dnech tour!

Děkujeme vedení fan-clubu, za vše co pro tour udělali, zvláště Marošovi, Hanymu, Helče, Libušce a celé její rodině, Lachimovi za jedinečnou pomoc a organizaci v Uherském Brodě, Černému Letci za super pomoc v Českých Budějovicích.

Dále děkujeme těm, kteří nám pomáhali s distribucí informačních letáčků:

Markovi Eichlerovi, Láďovi Hegerovi, Michalovi Říhovi, Daliborovi Vackovi, Andree Bláhové, Pavlovi Vaníčkovi, Markovi Bečákovi, Petrovi Martuškovi, Romanovi Vránkovi, Jiřímu Hričoviny, Pavlovi Šulistovi, Petrovi Juříkovi, Slávkovi Dostálovi, Martinovi Matýskovi, Viole Gaspaříkové, Pavlíně Koncošové, Jiřímu Trubkovi, Petrovi Máslankovi, Martině, Ing.Ladislavovi Krausovi, Romanovi  Heřmanovi, Zdeňce Chrtové, Martinovi Herynkovi,  Františkovi Strnadovi, Miroslavovi Kopřivovi, Jarkovi Jedličkovi, Renatě Strnkové, Lubomírovi Lisému ml., Lindě Dvořákové, Janě Rágulíkové, Michaele Jakerlové, Jaroslavě Šefrané, Šárce Suchanové, Dušanovi Trávníčkovi, Kristýně Dvořákové, Pavlovi Jenčovskému, Martinovi Rožkovi, Miroslavovi Linhartovi, Vladimírovi Mácovi a Haně Palečkové a ještě jednou Helče, Libušce, Černému Letci, Hanymu, Marošovi, Lachimovi a Aivosovi.

Děkujeme Milošovi (Elannovi) za skvělou organizaci zájezdu do Augsburgu a všem jeho účastníkům: Marošovi, Vlaďce, Honzovi, Elannovi, Martulinovi, Peřinovi, Alešovi, Hanymu, Libušce, Kristince, Mišuli, Čarodějovi, Derisovi, Totuškovi a dceři, Vlasťuchovi, Lordu Saphetovi, Hricimu a Martinovi.

A všem těm, se kterými jsme se  mohli setkat a mohli jim udělat radost. Moc nás to těší!

Děkujeme také všem za bohatou fotogalerii, která je na webu!

 

Váš Kreyson