Promo nového CD Kreyson se blíží !

on 24 srpen 2013

Práce na novém CD finišují a začíná se připravovat jeho slavnostní představení. 

Promo CD Návrat krále proběhne ve třech dnech a bude určeno pro novináře, pořadatele, sponzory, ale především proběhně s fanoušky a kamarády kapely, kteří tak budou nedílnou součástí historické události. Součástí velkého svátku kapely a jejích fanoušků bude také návštěva samotného autora obalu desky Marka Wilkinsona z Velké Británie. 

 

První promo se uskuteční ve čtvrtek 10.10. 2013 v Praze v Hard Rock Café, v pátek 11. 10. 2013 ve Šternberku a v Olomouci a v sobotu 12. 10. 2013 v klubu Masters Rock Café ve Zlíně. 

 

Chtěli bychom pozvat fanoušky v pátek 11. 10. do Olomouce, kde proběhne první veřejné párty. V Jazz Tibet klubu od 20 hodin probíhá soutěž Rockových kapel o předkapelu na koncert Tarji v Olomouci (17.10.), kterého se zúčastní v porotě i Mark Wilkinson. Členové fan-clubu budou mít rezervován stůl (případně stoly), úvodního panáka (zdarma na zdar nové desky) a ještě ze zúčastněných fans Kreyson budeme losovat o vstupenku na koncert Tarji. 

 

V sobotu 12. 10. zveme fanoušky a přátele kapely do klubu Masters Rock Cafe ve Zlíně. Účastnit se bude kapela, pozvaní fanoušci, výherci soutěže, novináři a další přátelé. Program bude tvořit prezentace nové desky, názory na ni od členů kapely, Marka Wilkinsona a dalších. 

 

Na obou místech se bude exklusivně prodávat nové CD Kreyson a je tudíž možné získat podpisy členů kapely a také autora obalu. 

 

Podrobnosti se průběžně připravují a o dalším programu budeme brzy informovat. 

 

  

 

Prosíme zájemce o potvrzení účasti do cca poloviny září.