NÁVRAT KRÁLE

on 05 říjen 2013

Láďa Křížek a Kreyson vydávají po 18 letech nové album !

Již 18 let, od poslední studiové nahrávky Ladislava Křížka a jeho kapely Kreyson, fanoušci netrpělivě očekávají novou desku. Kapela ve složení Ladislav Křížek - zpěv, Luděk Adámek – basová kytara, Peter Boška a Radek Kroc – kytary a Michal Daněk - bicí, natočila nové CD ve Švédsku !

Mix a mastering měl pod kontrolou přímo Andy La Rocque, dvorní kytarista, skladatel a producent legendárního Kinga Diamonda.

Obal a booklet namaloval samotný Mark Wilkinson (Velká Británie), který maluje obaly, booklety a plakáty pro  kapely jako Iron Maiden, Judas Priest, Bon Jovi, Marilllion a další. Od října 2013 k těmto světovým jménům bude přiřazen také obal a booklet kapely Kreyson! Obrazy Marka Wilkinsona byly také vybrány pro "Nejlepší britskou výstavy“ v Royal College of Art před několika lety a Mark vystavoval také v Dánsku, Německu, Švýcarsku, Norsku, Španělsku, Itálii, Skotsku a USA. 

Kreyson je první kapela z České republice, která pracuje s tímto světovým malířem. Je zřejmé, že nová nahrávka, která vznikla v legendárním studiu ve Švédsku a navíc s obalem od světového malíře Marka Wilkinsona nemá v naší zemí obdoby.

“Spoluprací na novém albu s Andym a Markem se dotýkáme heavy metalového nebe a já tomu stále nemohu uvěřit," řekl Láďa Křížek.

Pojďte se s námi 12. 10. 2013 dotknout heavy metalového nebe!

Návrat Krále vychází 12. 10. 2013 na CD nosiči, vinylovém nosiči a také jako ve speciální edici (+ obsahuje akustické CD “Nejde vrátit čas?” a CD a DVD “Kreyson Live” + postcard, nášivku a placku). Kreyson spolupracuje také s i-tunes.

Pro Návrat Krále připravil režisér David Kočár s představitelem hlavní role, Martinem Krausem nový videoklip, který bude k shlédnutí 12. 10. 2013.

 

Návrat krále vydává PETARDA PRODUCTION a.s.

Objednávky: www.ladakrizek.com/shop