Články o Kreysonu na zahraničních webzinech

on 15 říjen 2007

Užijte si společně s námi v odkazech jednak recenzi na vystoupení Kreysonu v Bratislavě z polského metalového webzinu a aktuální informaci, která byla uveřejněna na webzinu v Brazílii ...

Nejdříve je tady recenze polského webzinu gondolin.pl. Celý odkaz je zde : 

http://www.gondolin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1873&Itemid=5

 gondolin.pl

Hledejte ve třetím odstavci. S přispěním Helliona je zde i volný překlad:

Jako první vystoupil na scénu přesně ve 20 h Kreyson. Neznal jsem ani jednu skladbu z jejich tvorby a protože to jsou Češi, tak jsem ani nečekal kdovíjaký zážitek z jejich vystoupení. Jaké ale bylo mé překvapení !!! Dámy a pánové, to, co tam předvedli, byl takový nářez, že jsem z toho dosud v šoku. Klasický metal ve stylu Iron Maiden, Helloween nebo Judas Priest, s dominantním zpěvem a fenomenálními melodiemi atmosféry z 80. a začátku 90. let. Kapela diváky doslova zničila a vůbec mi nevadilo, že zpívá česky - nepřipadalo mi to směšné. Publikum šílelo, protože jak se zdá, Kreyson je v tamních zeměpisných šířkách kultem. Ihned po vystoupení jsem si chtěl koupit jejich desku, ale jejich stánek už byl zavřený.

Tak jako tak, začátek večera se neobyčejně vydařil.


A zde je odkaz na webzin z Brazílie:

http://metalblessing.net/noticias/visualizar_noticia.asp?id=830

metalblessing

 

Překlad textu:

5/10/2007 – Ladislav Křížek a Doro Pesch točí nový projekt.Tento měsíc zpěvák kapely Kreyson Ladislav Křížek natočí společný projekt s jednou z nejlepších metalových zpěvaček – Doro Pesch (ex-Warlock).Budou zpívat píseň od kapely Kreyson. 

 

 

{nomultithumb}